Τετάρτη 2 Μαρτίου 2011

14η Αγων.: Π.Α.Σ. Ηγουμενίτσας - Α.Σ. Συβότων 1-0

Ήττα της ομάδας μας από τον ΠΑΣ Ηγουμενίτσας με 1-0. Η ποιότητα του θεάματος ήταν κακή έως κάκιστη. Ήταν ένα παιχνίδι που από πλευράς απόδοσης οι παίχτες μας, πλην 2-3, δεν θα θέλουν να το θυμούνται σε αντίθεση με τους παίχτες του ΠΑΣ που κατάφεραν να κατακτήσουν την νίκη.
    Στο 1ο ημίχρονο και οι δυο ομάδες . . . >>>
δεν κατάφεραν να απειλήσουν την αντίπαλη εστία. Τα πολλά λάθη και τα δυνατά μαρκαρίσματα ήταν το χαρακτηριστικό του ημιχρόνου.
   Στο 2ο ημίχρονο το θέαμα ήταν λίγο καλύτερο αλλά συνεχιστήκαν τα δυνατά μαρκαρίσματα και τα λάθη. Ένα από αυτά τα λάθη εκμεταλλεύτηκε ο ΠΑΣ και σκόραρε. Μετά το γκολ, η ομάδα βγήκε μπροστά για την ισοφάριση χάνοντας 1-2 ευκαιρίες αλλά δεν ευτύχισε να σκοράρει.
    Τα αίτια της ήττας απέναντι σε έναν φαινομενικά εύκολο αντίπαλο ήταν ορατά σε αυτούς που παρευρίσκονταν στο γήπεδο . . . . . . . . . . . . . . . . . .!!!!